Śpiworki do spania – strona 1

Dzieci potrzebują dużo więcej snu, niż dorośli – im młodsze dziecko, tym dłużej śpi. Dlatego dobrze jest zapewnić mu warunki odpowiednie dla słodkiego, zdrowego snu. Produktem, którego nie może zabraknąć w żadnej dziecięcej wyprawce jest śpiworek do spania, który może z powodzeniem zastąpić kocyk lub kołderkę.

Do produkcji naszych śpiworków dla niemowlaków wykorzystujemy wyłączenie najwyższej jakości materiały od sprawdzonych dostawców. Zewnętrzna warstwa produktu wykonana jest z certyfikowanej bawełny, zaś wypełnienie z miękkiego polaru odznaczającego się antyalergicznymi właściwościami. Dzięki temu dziecko może spokojnie spać w śpiworku tak długo jak tylko tego potrzebuje – nie ma ryzyka, że obudzi się z podrażnioną skórą czy innymi przykrymi objawami. Śpiwór to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla dzieci, które w czasie snu rozkopują się i odrzucają kołdrę lub koc. Dokładnie okrywa on dziecięce ciało i zapewnia mu komfort termiczny przez cały czas. Dzięki temu możesz sama spać spokojnie i nie martwić się, że Twoja pociesza zmarznie przez noc. Śpiwora możesz używać również do usypiania malucha oraz kiedy przebywacie poza domem. Wybierz swój ulubiony wzór oraz pasującą do niego poduszkę ozdobną i stwórz unikalną dziecięcą wyprawkę.

Śpiwory na każdego szkraba

Oferujemy szeroki wybór produktów dla dzieci w różnym wieku – znajdziesz wśród nich zarówno śpiwory dla niemowlaka, jak i dla 2-latka. Każdy śpiworek pasuje na dzieci noszące ubrania w pewnym zakresie rozmiarów, dlatego kupując jeden produkt może mieć pewność, że Twój maluch nie wyrośnie z niego zbyt prędko.

Wyświetlanie 1–16 z 34 wyników