Pościel dla dziecka – strona 1

Jakość snu w dużej mierze zależy od tego, w czym się śpi. A maluchy, choć tego nieświadome, są w tej kwestii dużo wybredniejsze od dorosłych. Natychmiast reagują na brak komfortu i źle znoszą kontakt z nieodpowiednimi materiałami. Dlatego pościel dla dziecka powinna spełniać najwyższe standardy jeśli chodzi jakość. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej grymaśnego maluszka

Wszystkie zestawy pościeli wytwarzamy w całości z miękkiej bawełny pochodzącej od polskich producentów i posiadających certyfikaty OEKO – TEX w klasie I. Ta oddychająca tkanina zapewnia Twojemu dziecku prawidłową termoregulację, oddaje nadmiar ciepła i zapobiega wychłodzeniu. Jest ponadto całkowicie bezpieczna dla wrażliwej, dziecięcej skóry – nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych. Możesz spać spokojnie w nocy, pewna, że Twoje dziecko również śpi w dogodnych warunkach. Pościele wyposażone są w zamek błyskawiczny, który nawet przy intensywnym rozkopywaniu się dziecka w nocy zapobiega wysuwaniu się kołdry.

Moc kolorów, siła wzorów

Nasze zestawy pościeli ożywią i urozmaicą każdą wyprawkę, wprowadzą mnóstwo kolorytu do dziecięcej sypialni. Dzięki nim proste kołderki dla dziecka czy poduszki staną się małym, cieszącym oko dziełem sztuki. Lubisz zwierzęta? Rośliny? A może preferujesz proste, minimalistyczne wzornictwo? Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, który zestaw najlepiej odpowiada Twojemu gustowi. Niektóre z nich są dwustronne, na każdej stronie znajduje się inny, kolorowy wzór – wystarczy jedna chwila, by całkowicie odmienić wystrój dziecięcego łóżeczka.

Wyświetlanie 1–16 z 50 wyników