Produkty dla dziewczynek – strona 1

Zobacz najnowsze produkty dla dziewczynek! Wybierz najbardziej interesujący wzór i złóż zamówienie! Darmowa wysyłka już od 150zł! | LittleStar

Znajdziesz tutaj wszystko co przyda się do snu Twojemu Skarbowi. Piękne komplety pościeli dla dziewczynek, funkcjonalne ochraniacze do całego łóżeczka lub tylko na kilka szczebelków, kocyki, kołderki, narzuty na łóżeczko i personalizowane poduszki. Cieplutkie śpiworki, kolorowe prześcieradła i sensoryczne przytulanki dla dziewczynki. Wszystko to, pomoże utulić do snu zarówno kilkudniowe maleństwo jak i małą księżniczkę lub czarodziejkę.
Różowa czy żółta? W kropki czy w paski? W księżniczki czy motylki?
Nie możesz się zdecydować na dostępne od ręki wzory dla dziewczynek? Sam wymyśl pościel, śpiworek, poduszkę czy kocyk dla ukochanej córeczki, upragnionej wnuczki, cudownej chrześnicy, siostrzenicy czy bratanicy !!!!
Little Star sprosta każdemu wyzwaniu! To producent, który zaprojektuje i wykona pościel z Twoich lub JEJ snów…
Stwórz niepowtarzalną aranżację pokoju małej dziewczynki. Wybierz materiały z naszego katalogu lub podeślij nam wzory/zdjęcia materiałów, które chciałabyś użyć. Określ rozmiary i dodatki i napisz nam o tym używając formularza kontaktowego. (Znajdziesz go w prawym dolnym rogu naszej strony.)

Wyświetlanie 1–16 z 218 wyników