Otulacze bambusowe – strona 1

Dziecięca wyprawka to nie tylko kołderka, poduszka czy kocyk – przydatnym uzupełnieniem takiego zestawu są bambusowe otulacze i pieluchy czy kominy. Te niepozorne, proste akcesoria zapewnią dziecku wysoki komfort, a rodzicom ułatwią opiekowanie się pociechą w wielu różnych sytuacjach.

Nasze produkty wykonywane są wyłącznie ze sprawdzonych pod względem jakości materiałów. Wykonana z włókien bambusa tkanina, wykazuje świetne właściwości termoregulacyjne – nie nagrzewa się, blokuje szkodliwe promieniowanie UV i pozwala skórze oddychać. Ponadto dzięki swoim właściwościom antyseptycznym, antygrzybicznym i antyalergicznym znakomicie nadaje się do produkcji bezpiecznych dla skóry dziecka, wyjątkowo chłonnych bambusowych pieluszek. Podobne cechy posiadają bambusowe otulacze, które w czasie upałów mogą zostać wykorzystane w charakterze kocyka, pelerynki ochronnej dla malucha lub narzutki na wózek. Tkanina jest ponadto mięciutka, przyjemna w dotyku i miła do oka – nie tylko Twoje dziecko pokocha wytwarzane z niej otulacze i pieluszki

Kominy do karmienia dla pełne dyskrecji

Wygodny i elastyczny komin to rozwiązanie idealne dla mam karmiących piersią. Zadbaj o swoją prywatność i ochroń dziecko przed wścibskimi spojrzeniami gdziekolwiek jesteś. Szal możesz z łatwością zmieścić w torebce lub w schowku wózka – nie zajmuje dużo miejsca i nie wyciąga się kiedy z niego korzystasz, zachowuje swój wygląd i właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Możesz go wykorzystać również jako otulacz dla dziecka lub szalik w chłodniejsze dni.

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników