NASZE PRODUKTY

Ochraniacze na szczebelki łóżeczka mają grubsze niż standardowe wypełnienia, dzięki czemu skutecznie chronią Waszą pociechę przed uderzeniem. Są dostosowane do wieku dzieci. Te na pierwsze miesiące życia- sensoryczne, w barwach biało/czarnych, na później-wesołe kolorowe, z różnymi aplikacjami pobudzającymi wyobraźnię i ułatwiającymi poznawanie świata. Modułowe rozwiązanie pozwala zestawiać ze sobą dowolne wzory, tak by łóżeczko Twojego maluszka było niepowtarzalne i dopasowane do jego potrzeb.

Nasze Śpiworki zapewniają ciepło maleństwu i spokojny sen rodziców. Sprawdzają się od pierwszych dni życia maluszka. Wykonane ze stuprocentowej polskiej bawełny, od środka obszyte miękką, bawełnianą dzianiną i ocieplone atestowanymi wypełnieniami. Otulają dziecko nie krępując jego ruchów, Wasz maluszek nigdy się nie odkryje. Praktyczne, długie zamki i zapięcia na ramionach, pozwalają na przewinięcie dziecka bez zdejmowania śpiworka. Nocne karmienie staje się łatwiejsze, maluszek zawinięty w cieplutki śpiworek nie rozbudza się w trakcie karmienia i szybko powraca do snu.

Rożki to niezwykle praktyczne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka. Maluszek, otulony miękkim materiałem, ma poczucie bezpieczeństwa, do którego przyzwyczaił się będąc w brzuszku mamy. Rożek zapewnia komfort również rodzicom. Jest niezastąpiony podczas noszenia noworodka. Wykonany ze stuprocentowej miękkiej bawełny. Posiada wygodne zapięcie na rzep.

Każdy nasz produkt wykonany jest z atestowanych tkanin z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty występują w szerokiej gamie kolorystycznej, w wersjach dla dziewczynek, chłopców bądź uniwersalnej. Zastosowane wzornictwo pozwala na dowolną aranżację domowej przestrzeni dziecięcej. Na życzenie stworzymy produkt z dowolnie wybranych przez Państwa materiałów.